
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ24A power bank(20000mAh) Black
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BJ24AB
581,74 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ24A power bank(20000mAh) Black ─ зручний пауербанк великої ємності, що не дозволить залишитися без зв'язку в невідповідний момент. Він отримав приємний дизайн, доповнений текстурованою поверхнею. Має два USB-виходи (5V/2.1A) для одночасної зарядки гаджетів.
На передній панелі BOROFONE BJ24A розмістились індикатори, за якими можна визначити рівень заряду, що залишився. В портативній батареї використовуються Li-Pol елементи живлення сумарною ємністю 20 000 мАг.
Завдяки BOROFONE BJ24A можна користуватися своїми портативними пристроями на максимум, без страху залишитися з мінімальним рівнем заряду.
Особливлості:
− має ємність 20000 mAh та тривалий період збереження заряду;
− наявність 2 USB-портів для зарядки гаджетів;
− зарядка пристрою через роз'єми Type-C/Micro-USB;
− оснащений LED-індикаторами;
− багаторівневий захист від замикань та перегрівів, що забезпечує безпечну зарядку;
− виготовлений з вогнетривких матеріалів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Borofone |
| Вес | 220 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | BJ24A |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Размер | 136 x 68 x 16 мм |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Цена: 581,74 ₴








