
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ14D Course 22.5W+PD20W fully compatible power bank(50000mAh) White
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BJ14DW
2 025,89 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Павербанк BOROFONE BJ14D — створений для комфортного та безпечного заряджання гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
На передній панелі знаходиться LED дисплей, а на бічній – кнопка для його активації, що допоможе легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 50000mAh.
Портативна батарея оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв - роз'ємами Micro-USB та парою USB портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка так і пристроїв, що заряджаються від нього.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Borofone |
| Вес | 978 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 50000 mAh |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | BJ14D |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | QC3.0/PD 20W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Размер | 143 х70 х 65 mm |
| Функції зарядки | QC22,5W+PD20W |
| Цвет | White |
- Цена: 2 025,89 ₴





