
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Bracket Wireless Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W White
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PPCX000202
1 499 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
З магнітним бездротовим зарядним пристроєм Baseus Magnetic Bracket Powerbank with MagSafe Wireless Charging 10000mAh 20W Overseas Edition white (PPCX000202) + USB Type C Baseus Xiaobai Series 60W 0.5m заряджання виконується легко і займає дуже мало часу. Пауербанк із вбудованими магнітами забезпечує ідеальне вирівнювання при підключенні до iPhone за допомогою технології Magsafe. І він пропонує вражаючу швидку бездротову зарядку до 15 Вт і пряму зарядку дроту 20 Вт.
Нова модернізована індукційна магнітна котушка зі збільшеним робочим діапазоном, тому ви можете розміщувати зарядний пристрій для телефону горизонтально і вертикально на свій розсуд, просто прикріпивши зарядний пристрій MagSafe до задньої панелі телефону. Магніт розміщений посередині, що відповідає за вирівнювання оптимального положення зарядного пристрою, тим самим підвищуючи ефективність бездротової зарядки, не переймаючись втратою заряду. Сильне магнітне тяжіння та безпечна та нековзна поверхня, що запобігає падінню.
Літій-полімерний акумулятор ємністю 10000 мАг дозволяє повністю зарядити iPhone 13 приблизно в 1,8 рази, а iPhone 12 — в 2 рази. Верхня сторона пауербанку має світлодіодний індикатор для зручної перевірки ємності акумулятора.
Baseus Magnetic Wireless Charger значно покращив внутрішню структуру заряджання в порівнянні зі старою моделлю, щоб запобігти перегріву пристрою під час заряджання, телефон завжди підтримує середню температуру під час заряджання. Це остання інновація Team Baseus, успішно застосована в технології Magsafe, яку сьогодні можуть зробити лише деякі компанії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Бренд | Baseus |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C / бездротовий |
| Емкость аккумулятора | 10000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Кабель | USB-C/USB-C 60 Вт (50 см) |
| Комплект поставки | Power Bank, USB Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | Magnetic Wireless |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | підтримує бездротову зарядку до 15 Вт і MagSafe |
| Функції зарядки | Power Delivery 20W + Quick Charge 3.0 |
| Цвет | White |
| Час заряджаня | 3,5 год |
- Цена: 1 499 ₴









