
Зовнішній акумулятор HOCO J101A Astute 22.5W fully compatible power bank 20000mAh White
- Нет в наличии
- Код: 6931474782502
609,81 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Power Bank Hoco J101A Astute — універсальний зовнішній акумулятор, який допоможе швидко зарядити більшість моделей сучасних гаджетів.
Портативна батарея має невеликі розміри та вагу, реалізована в практичному дизайні із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
Якісно зібраний корпус пристрою виготовлений з ударостійкого ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
На його лицьовій панелі знаходяться LED-індикатори, які активуються за допомогою кнопки, що розташована на бічній грані, і допоможуть контролювати рівень заряду вбудованої літій-полімерної батареї ємністю 20000mAh.
Зарядити повербанк допоможе роз'єм Micro-USB, сила струму на вході якого становить 2 А при напрузі 5 В, і роз'єм Type-C який здатний постачати живлення в обидві сторони з вхідною потужністю 18 Вт і 20 Вт. Також є пара USB портів з максимальною потужністю на виході 22.5 Вт.
Загальна сила вихідного струму — 3 А. Модель підтримує найпоширеніші протоколи швидкої зарядки, такі як: QC2.0/3.0, PD, FCP та AFC. Вага товару без пакування, кг: 0.45.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Hoco |
| Вес | 400 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J101A |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | Швидка зарядка батареї |
| Назначение | Для зарядки пристроїв, Для смартфонів і планшетів |
| Размер | 140 х 68 х 28 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | QC3.0+PD2.0 |
| Цвет | White |
- Цена: 609,81 ₴





