
Повербанк HOCO J52A New joy mobile power bank(20000mAh) блекаут
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6931474718310
999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Найчастіше відбувається так, що в невідповідний момент мобільний може просто розрядитися. Перше, що спадає на думку — це знайти найближчу розетку. Але якщо пристрій сів надворі, цей варіант реалізувати неможливо. Залишається тільки одне рішення — дістати зовнішній акумулятор Hoco J52A New Joy 20000 mAh 10W White, адже він зможе віддати потрібну енергію "потерпілому" телефону.
Power bank найкраще підійде для телефону та вразить сучасними дизайном та функціональними особливостями.
З основних особливостей портативної батареї Hoco J52A New Joy 20000 mAh 10W White відзначимо:
- Ємність пристрою становить 20000 mAh;
- У корпусі зовнішньої батареї встановлені Li-Pol джерела живлення та електроніка для контролю процесу її передачі;
- Для підключення смартфона передбачені порти 2xUSB;
- Потужність заряду 10W;
- Джерело заряду (Input) 5V;
- Індикація рівня заряду світлодіодна.
Повербанк виготовлений у пластиковому корпусі. Крім того, Hoco J52A New Joy 20000 mAh 10W White має невелику вагу та скромні габаритні розміри 140x68x29мм, що дозволяє легко транспортувати його в рюкзаку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Hoco |
| Вес | 393 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 10 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J52A |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв, Для смартфонів і планшетів |
| Размер | 140 x 68 x 29 мм |
| Цвет | White |
- Цена: 999 ₴






