
Зовнішній акумулятор HOCO J80A Premium 22.5W fully compatible power bank(20000mAh) White
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6931474750242
686,35 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Power Bank HOCO J80A Premium fully compatible — це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 20000 мАч створений за передовими технологіями.
Пауербанк виготовлений із вогнетривких матеріалів. Обладнано індикатором рівня заряду, який активується кнопкою, і ви можете у будь-який час перевірити стан батареї.
Безпечну зарядку забезпечує багаторівневий захист від замикань та перегрівів.
Oсобливості:
- Місткість: 20000mAh, 74Wh. Номінальна ємність: 11800mAh.
- Micro-USB – 18W, Type-C – 18W.
- Вихід: USB-A 1/2 – 22.5W, Type-C – PD 20W. Загальний вихід: 5V/3A.
- Підтримка для PD, QC, FCP / SCP, AFC, VOOC, DASH, та інших протоколів швидкої зарядки.
- Дисплей: індикатор LED.
- Матеріал: ABS + PC вогнетривкий корпус + літій-полімерна батарея.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Hoco |
| Вес | 447 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J80A Premium |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Размер | 149 х 70 х 28 мм |
| Цвет | White |
- Цена: 686,35 ₴





