
Зовнішній акумулятор HOCO J87B Tacker PD20W+QC3.0 power bank(30000mAh) White
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6931474779168
752,18 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативний акумулятор J87B Tacker — незамінна річ у дорозі, поході, на відпочинку або коли відсутнє електропостачання або не має доступу до електромережі. Пауербанк призначений для живлення гаджетів і є дуже необхідним придбанням.
Зручна форма, невелика вага акумулятора, сучасний та стильний дизайн, наявність LED-індикації роботи зарядного пристрою — лише деякі переваги даної моделі. Тому не зволікайте, а швидше купуйте портативний акумулятор J87B Tacker.
Особливості:
- Акумулятор із двома виходами для швидкої зарядки гаджетів;
- Підтримка для PD3.0, QC3.0 / QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
- Не габаритний та легкий – легко носити із собою у сумці чи рюкзаку;
- Стильний зовнішній вигляд та матова поверхня;
- Якісні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації;
- Вбудована багаторівнева система захисту, у тому числі від короткого замикання, перепадів напруги та перегріву.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Hoco |
| Вес | 400 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J87B Tacker |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Назначение | Для зарядки пристроїв, Для смартфонів і планшетів |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Размер | 137 x 68 x 40 мм |
| Функції зарядки | Power Delivery 20W + Quick Charge 3.0 |
| Цвет | White |
- Цена: 752,18 ₴





