
Зовнішній акумулятор HOCO Q1A Kraft fully compatible power bank(20000mAh) White
- Нет в наличии
- Код: 6931474736178
967,02 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативний акумулятор Q1A Kraft fully compatible power bank — незамінна річ у дорозі, поході, відпочинку або коли відсутня електропостачання або не має доступу до електромережі. Пристрій призначений для живлення гаджетів і є дуже необхідним придбанням.
Зручна форма, невелика вага акумулятора, сучасний та стильний дизайн, наявність LED-індикації роботи зарядного пристрою — лише деякі переваги даного пауербанку.
Особливості:
- Акумулятор із двома виходами для швидкої зарядки гаджетів;
- Підтримка для PD3.0, QC3.0 / QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
- Не габаритний та легкий — легко носити із собою у сумці чи рюкзаку;
- Стильний зовнішній вигляд та матова поверхня;
- Якісні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації;
- Вбудована багаторівнева система захисту, у тому числі від короткого замикання, перепадів напруги та перегріву.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Выходные интерфейсы | USB Type A |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Hoco |
| Вес | 313 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | вогнезахисний ПК + літій-полімерний акумулятор |
| Модель Power bank | Q1A Kraft |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Размер | 117 х 63 х 29 мм |
| Функції зарядки | QC22,5W+PD20W |
| Цвет | White |
- Цена: 967,02 ₴








