
Зовнішній акумулятор ZMi Mini Powerbank 10000mAh 22.5W QB817 Blue
- Нет в наличии
- Код: QB817-Blue
1 152,26 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній акумулятор ZMi Mini Powerbank 10000mAh 22.5W QB817 ─ зручне рішення, коли поряд немає джерела живлення та потрібно підтримати заряд улюбленого гаджета. Пауербанк оснащений акумулятором на 10000 мАг ─ чого цілком достатньо для зарядки практично будь-якого смартфона або планшета.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА ДО 3Х ПРИСТРІЙ
ZMI QB817 MINI підтримує одночасне заряджання до 3х пристроїв, для цього передбачені два порти USB-A і порт USB-C.
ШВИДКА ЗАРЯДКА
Порти USB-A та USB-С забезпечують максимальну сумарну потужність до 22,5 Вт. Також пристрій підтримує швидку зарядку (QC 2.0, QC 3.0) та протокол Power Delivery (PD). У комплекті з пристроєм постачається кабель USB Type-A на Type-C.
РЕЖИМ ЗАРЯДКИ МАЛОГО СТРУМУ
ZMI QB817 MINI оснащений підтримкою слаботочного заряджання невеликих пристроїв, таких як фітнес-браслети, Bluetooth-гарнітури і т.д. Для ввімкнення режиму зарядки зі слабким струмом необхідно двічі натиснути кнопку подачі живлення.
ЗАРЯДКА POWER BANK ЧЕРЕЗ ПОРТ USB-C
Порт USB-C забезпечує швидке двостороннє заряджання. Час для повного заряду зовнішнього акумулятора становитиме лише 3,5 години.
На бічній панелі розміщено світлодіодний індикатор, який відображає стан батареї пауербанку.
КОМПАКТНИЙ І СТИЛЬНИЙ
Корпус портативної батареї ZMI QB817 MINI виконаний із міцного ABS-пластику з особливим рельєфом, який забезпечує нековзний ефект, пристрій зручно та комфортно тримати у руці.
З цим пауербанком ви не опинитеся в ситуації, коли смартфон розрядиться в невідповідний момент. ZMI QB817 MINI поміститься в маленьку жіночу сумочку, в кишеню штанів, його завжди можна взяти з собою і завжди бути «на зв'язку».
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Бренд | Xiaomi |
| Вес | 285 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | Пластик |
| Модель Power bank | ZMi Mini QB817 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Размер | 90 x 63.9 x 24.4 мм |
| Функції зарядки | Fast charging 22.5W |
- Цена: 1 152,26 ₴




