
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge Power Bank 20000mAh 22.5W Black
- Нет в наличии
- Код: PPBD030001
1 799 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПОТУЖНА ПІДЗАРЯДКА В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Pro 20000 mAh забезпечує швидку та надійну підзарядку для кількох мобільних пристроїв одночасно. Це можливо завдяки високій ємності батареї 20000 мАг та наявності трьох портів для підключення девайсів. Завдяки підтримці основних протоколів швидкого заряджання ваші гаджети заряджаються з неймовірною швидкістю. А 9 рівнів інтелектуального захисту гарантують не лише швидку, а й безпечну підзарядку.
ПРАКТИЧНИЙ ДИЗАЙН
Завдяки тому, що корпус Baseus Bipow Pro 20000 mAh виготовлений із міцного пластику, стійкого до зовнішніх впливів, акумулятор чудово витримує перевезення у сумці. Матова фактура поверхні запобігає випадковим вислизанням і падінням, навіть якщо підзарядка відбувається, як кажуть, на ходу. Великий екран точно підкаже поточний рівень заряду акумулятора.
СТАНДАРТИ ШВИДКОГО ЗАРЯДЖАННЯ
Baseus Bipow Pro підтримує сучасні стандарти швидкої зарядки Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 (Apple), FCP/SCP (Huawei), AFC (Samsung), завдяки яким процес відновлення заряду ваших мобільних девайсів прискорюється в кілька разів. За допомогою технології Power Delivery 3.0 iPhone 11 або iPhone 12 поповнює заряд на 50% лише за 30 хвилин. А технологія SCP 22.5W допомагає відновити заряд HUAWEI P30 на 60% теж лише за півгодини.
3 ПОРТИ
Baseus Bipow Pro 20000 mAh оснащений 3 вихідними портами (2xUSB, Type-C). Така конфігурація дозволяє заряджати до трьох гаджетів одночасно. А ємності 20 000 мАч вистачить на те, щоб кілька разів зарядити смартфон, або для одночасної зарядки трьох пристроїв.
БЕЗПЕЧНА ПІДЗАРЯДКА
Дев'ять рівнів інтелектуального захисту (від навантаження за силою струму, перезаряду, перегріву, навантаження, різних перенапруг, коротких замикань) дають можливість заряджати пристрої без побоювання пошкодити їх. Інтелектуальна система керування зарядом автоматично встановлює оптимальні параметри для кожного девайсу, щоб підзарядка пройшла якнайшвидше та найбільш ефективно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Baseus |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Бренд | Baseus |
| Вес | 340 г г |
| Вид | Повербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Емкость аккумулятора | 20000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Кабель | USB-A/Type-C |
| Комплект поставки | Power Bank, USB Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS, термопластичний поліуретан |
| Модель Power bank | Bipow Pro |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | Fast Charge 22,5W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Размер | 127 × 75 × 32 мм |
| Функції зарядки | Fast charging 22.5W |
- Цена: 1 799 ₴








