
New! Cетевое зарядное устройство Baseus GaN3 Pro 65W PD3.0 AFC AC+2U+2C EU Black
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PSZM000901
1 799 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Baseus GaN 3 Pro 65W Desktop Power Strip EU (1 AC + 2 Type-C + 2 USB) — сучасний зарядний пристрій з підтримкою швидкого заряджання, яким можна одночасно заряджати до 5 пристроїв! З його допомогою можна швидко, а найголовніше безпечно для техніки зарядити будь-який гаджет. Пристрій автоматично визначає максимально допустиму напругу. Роз'єм АС має спеціальну кришку, яка запобігає його засміченню пилом та брудом, а також оснащений захистом від ураження струмом, щоб гарантувати безпечне використання. Номінальна потужність пристрою до 4000 Вт, номінальна напруга 250 В, а номінальний струм до 16 А. При цьому блок виконаний у лаконічному стилі, що відрізняється великою потужністю та універсальністю у застосуванні.
Довжина вбудованого кабелю AC 100-240В для підключення до мережі складає 1.5 метри, що дозволяє розмістити блок під рукою на столі. LED індикатор з м'яким синім світлом чітко показує робочий статус підключеного до розетки пристрою. Зарядний пристрій оснащений універсальним набором портів для зарядки різних девайсів — 2 Type-C, 2 стандартних USB і 1 євро розетка AC. Підходить для заряджання різноманітних девайсів, таких як ноутбук, планшет, смартфон, навушники, годинник та інші портативні пристрої.
В комплект входить кабель Type-C to Type-C 100W адаптований для швидкого заряджання довжиною 1 метр. Потужний роз'єм розетки АС забезпечить живлення персонального комп'ютера, монітора, лампи або іншого пристрою. Використання транзисторів GaN третього покоління дозволяє заряджати електроніку швидше та безпечніше. Вбудований чіп інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично відрегулює оптимальну потужність заряджання.
| Основные | |
|---|---|
| Количество USB-портов | 4 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Производитель | Baseus |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Baseus |
| Выходная мощность | 4000W |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 250 W |
| Длина кабеля | 1,5 м |
| Кабель | Нет |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS |
| Мoдель | GaN3 Pro Desktop Powerstrip |
| Особенности | Вилка європейського зразка, захист від короткого замикання й перепадів напруги |
| Сила выходного тока | 16 A |
| Тип разъема | 2 × USB, USB Type-C |
- Цена: 1 799 ₴






