
Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Black
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6931474757807
595,75 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна колонка Hoco HC9 виготовлена з високоякісного ABS-пластику, покритого спеціальною тканинним матеріалом, який забезпечує тривале використання пристрою. Колонка оснащена двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, які разом створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання. Дана модель колонки має захист від вологи та пилу за стандартом IPX4, тому погана погода не стане причиною поломки.
З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між повинна становити не більше 10 метрів). Проте колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого гаджета. Колонка Hoco HC9 відрізняється від інших своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою у подорожі, походи та завжди насолоджуватися якісною музикою. Місткість акумулятора колонки складає 1800 mah, цього вистачає до 5 годин безперервної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Портативные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800mAh |
| Интерфейс | Bluetooth, AUX, USB |
| Бренд | Hoco |
| Габарити | 196 x 74 x74 мм |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Питание | 11692 |
| Класс защиты | IPX4 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC9 Dazzling pulse sports |
| Особенности | LED-підсвічування |
| Мощность | 5 Вт Вт |
| Радиус действия | До 10 м |
| Цвет | 7073 |
| Час заряджання | 3 год |
| Время работы | 5 год |
- Цена: 595,75 ₴





