
Зварювальний апарат Stark IMT 200 MIG (230600190)
- В наличии
- Код: 230600190
15 314,31 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Stark IMT 200 MIG - зварювальний інвертор для роботи ручного напівавтоматичного зварювання по металу, по сталі, в міді та ін. Потужний мотор в 6 400 Вт для стабільної роботи, а охолодження двигуна за допомогою вентилятора забезпечує двигуну довгий термін служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12,3 кг г |
| Вид зварювання | MIG |
| Расход газа | немає |
| Зварювання дротом | є |
| Класс защиты | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Котушка з дротом | немає |
| Кількість позицій регулювання струму | немає даних |
| Количество фаз | немає даних |
| Макс. сила струму (зварювальна) | 40-200 А |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Максимальный сварочный ток | 200 А |
| Мінімальний діаметр електрода | 1,6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
| Напряжение сети | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 56 В |
| Охлаждение | є |
| Потужність (діапазон) | 6-9,9 кВт |
| Потужність (енергоспоживання) | 6,4 кВт |
| Робочий тиск повітря | немає |
| Розміри (ШхВхГ) | 505х385х290 мм |
| Тип | зварювальний напівавтомат інверторний |
| Тип електричного струму | постійний |
- Цена: 15 314,31 ₴







