
Смартфон CAT S53 Dual Sim Black
- Нет в наличии
- Код: CAT S53
18 500 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПЕРШИЙ ТЕЛЕФОН CAT ІЗ СВЕРХШВИДКИМ ПІДКЛЮЧЕННЯМ 5G
Незалежно від того, чи це потрібно для підвищення продуктивності на завантаженому будівельному майданчику, для доступу до загальних робочих документів або виклику наступного завдання. Cat S53 - це Android-смартфон, який не відстане від вас у найзавантаженіші моменти.
ЗВУК, ЯКИЙ Вражає
Слухайте і будьте почуті завдяки гучномовцю потужністю 107 дБ та високопродуктивним мікрофонам, чітко спілкуйтесь навіть у найгучніших умовах. Незалежно від того, чи боретесь ви за те, щоб перекричати гуркіт будівельного майданчика або шум шумного натовпу, Cat S53 гарантує, що ви ніколи не пропустите жодного моменту.
САМА ПОТУЖНА КАМЕРА У БУДЬ-ЯКОМУ ТЕЛЕФОНІ CAT
Cat S53 поєднує 48-мегапіксельний сенсор Sony з макросенсором для зйомки крупним планом, що дозволяє робити високоякісні знімки в будь-яких умовах. Яскравий світлодіодний спалах гарантує, що ваші зображення будуть виглядати так само добре вдень, як і вночі.
ЗАХИСТ ВІД ПАДІННЯ
Під час екстремальних випробувань ми кілька разів кидали Cat S53 з висоти 1,8 метра на тверду сталь з усіх боків та кутів.
ВОДОНЕПРОНИКНИЙ
Більш ніж невеликий захист від бризок. Cat S53 витримує повне занурення у воду на глибину до 1,5 метрів терміном до 30 хвилин.
ЗАХИСТ ВІД ПИЛУ
Cat S53 чудово працює в найскладніших умовах, навіть за наявності пилу, піску або бруду.
ГАРНИЙ ДИСПЛЕЙ, ЯКИЙ ЗАЛИШИТЬСЯ ТАКИМ
Величезний 6,5-дюймовий ударостійкий екран HD+ забезпечує чітке та чітке зображення. Надяскравий дисплей оптимізований для роботи поза приміщеннями і працює навіть мокрими руками або рукавичками.
ВЕЛИКА БАТАРЕЯ, ЯКА ЖИВЛЯЄ ВАШ ДЕНЬ
Позбавтеся страху перед батареєю за допомогою величезної батареї ємністю 5500 мАг, стійкої до зносу і здатної витримувати перепади високих та низьких температур. Cat S53, що підтримується передовим програмним забезпеченням для керування живленням, працює до 2 повних днів без заряджання.
Сумісність із двома SIM-картами
Два внутрішні слоти для SIM-карток означають, що ви можете використовувати свої мобільні дані, дзвінки та текстові повідомлення від кількох постачальників. Або використовуйте один із MicroSD для додаткового сховища.
Швидка зарядка та сумісність з Qi Wireless
Швидко зарядіть акумулятор Cat S53 за допомогою технології швидкого заряджання або сумісного бездротового зарядного пристрою Qi.
Надшвидка обчислювальна потужність
Cat S53, оснащений восьмиядерним процесором із частотою 2,0 ГГц, легко справляється з безліччю завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CAT |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5500 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 320 г г |
| Предустановленная ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 171x81x16 мм |
| Диагональ экрана | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Материал корпуса | алюміній, пластик, гума |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 48+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 480 |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 18 500 ₴







