
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6/128GB Dual Sim Grey_EU_
- Нет в наличии
12 900,05 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дивіться на деталі, які ніколи не бачили раніше
Основна камера 108 МП дає змогу робити надчіткі фотографії. Збільште фотографію, щоб побачити кумедні та несподівані деталі.
Надвисока частота оновлення зображення на дисплеї
Екран оновлюється 120 разів на секунду, незалежно від того, чи граєте ви в ігри, чи переглядаєте контент.
Висока швидкість роботи
MediaTek Dimensity 920 використовує 6-нанометрову технологію оброблення з удосконаленою архітектурою ЦП та ДП, покращеними можливостями оброблення даних та оброблення зображень, що дає змогу вашому пристрою справлятися з вимогливими іграми та забезпечувати безперебійну роботу.
Подвійні динаміки, потужний і якісний звук
Широкий звуковий діапазон та велика звукова порожнина забезпечують потужне звучання. Незалежно від того, слухаєте ви музику, дивитеся відео чи граєте в ігри, подвійні динаміки перенесуть вас у потрібне місце.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Стекло |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Производитель | Xiaomi |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 920 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4500 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 204 г г |
| Предустановленная ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.65х76.19х8.34 мм |
| Диагональ экрана | 6.67" |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 108+8+2 Мп |
| Потужність заряджання | 120 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 2400x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x2.5 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 12 900,05 ₴







