
Смартфон Blackview A50 3/64GB Dual Sim Blue EU_
- В наличии
- Код: A50 3/64GB Blue EU_
4 213,56 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велике та реалістичне бачення
Показуйте більше вмісту у кадрі на великому розширеному дисплеї для читання, виконання деяких завдань або перегляду веб-сторінок, не переміщуючись уперед і назад. Роздільна здатність HD дає ідеально чітке зображення.
Многофункціональний усередині, вишуканий зовні
Від надлегких і ергономічних округлих вигинів до вишуканого покриття, що захищає від відбитків пальців, і стильних кольорів - ідеально лягає в долоню і приносить задоволення при дотику.
Залишайтеся енергійними протягом дня
З повною зарядкою перед виходом і включеним після повернення додому, продовжуйте свій день жваво, будь то робота або гра, не турбуючись про батарею.
Потужний для ваших вимог
Працює на Unisoc T310 для швидкої обробки, одночасного запуску більшої кількості програм та плавного перемикання між ними. У великому сховищі можна зберігати більше вмісту, включаючи відео, музику, електронні книги та файли.
Приголомшливі фотографії
Кожен кліп у житті, від веселого часу в дорозі до метушливого навчального дня, гідний відео або фотосесії в дорозі. Отримайте величезне задоволення від фотографій у галереї альбомів.
На базі Android 11, так само природно, як дихати
A50 використовує Doke OS 2.0 на базі Android 11 для кращої естетики, взаємодії та ефективності.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Производитель | Blackview |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | Unisoc T310 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4280 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 156 г г |
| Предустановленная ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 156.4х72.9х8.9 мм |
| Диагональ экрана | 6.09" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS, GLONASS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1560х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процессора | 1x2.0 ГГц + 3x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
- Цена: 4 213,56 ₴









