
Смартфон Motorola Moto G22 4/128GB Dual Sim Cosmic Black (PATW0032UA)
- Нет в наличии
- Код: PATW0032UA
5 899 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальна картинка
Система з чотирма камерами з роздільною здатністю 50 МП творить справжнє диво. Знімки при слабкому освітленні, детальні крупні плани, артистичні портрети та надширокі кути – тепер вам доступні всі ці можливості.
Елегантність та потужність
Смартфон moto g22 відрізняється стильним і надійним дизайном. Цей пристрій дозволяє виконувати повсякденні завдання та робити це елегантно.
Повний захист з Android 12
Поліпшені функції забезпечення конфіденційності та оновлений інтерфейс користувача надають більше контролю над роботою смартфона, щоб ви могли зосередитись на найважливішому.
Більше не потрібно турбуватися про зарядку
Працюйте та грайте довше, ніж будь-коли, завдяки акумулятору ємністю 5000 мАг.
Ще більше корисних функцій
Більше місця, більше задоволень
Зберігайте фото, фільми, музику та багато іншого у вбудованій пам’яті. Об’єм пам’яті можна збільшити до 1 ТБ завдяки карті microSD.
Висока продуктивність у вас у руках
Неймовірна потужність високопродуктивного процесора MediaTek Helio G37 відчувається при кожному дотику та прокручуванні.
Миттєвий доступ
Ви можете розблокувати телефон, торкнувшись сканера відбитка пальців або глянувши на камеру.
Оплата або обмін даними одним натисканням
Використовуйте NFC, щоб робити покупки та ділитися контентом одним простим дотиком6 телефону.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G37 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 185 г г |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.95х74.94х8.49 мм |
| Диагональ экрана | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+8+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 5 899 ₴










