
Смартфон Motorola Moto G13 4/128GB Dual Sim Matte Charcoal (PAWV0015RS)
- Нет в наличии
- Код: PAWV0015RS
5 450 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вдосконалена фотокамера
Завдяки креативним функціям камери повсякденні моменти перетворюються на ефектні зображення – навіть в умовах слабкого освітлення. Роби приголомшливі портрети та знімки великим планом на ходу завдяки системі камер із роздільною здатністю 50 Мп і функцією швидкого фокусування.
Неперевершений вигляд за будь-якого освітлення
Навіть якщо здається, що освітлення не підходить для фото, сенсор із роздільною здатністю 50 Мп і підсвічуванням доведе тобі протилежне! Деталі зображення виглядатимуть чіткими і яскравими, оскільки технологія Quad Pixel забезпечує вчетверо вищу чутливість в умовах слабкого освітлення.
Ще ближче
Побач деталі, які не здатен зафіксувати стандартний об’єктив, завдяки спеціальному об’єктиву з функцією Macro Vision, що забезпечує 5-кратне збільшення.
Налаштуй фокус
Датчик глибини, що регулюється, автоматично розмиває фон для створення неперевершених художніх портретів.
Зазирни по той бік об’єктива
Знімай себе й об’єкт зображення, використовуючи дві камери одночасно, щоб зробити свою реакцію частиною події.
Cенсор відбитків пальців
Завдяки стильному корпусу камери та непомітному бічному сенсору відбитків пальців moto 13 має витончений дизайн, який, без сумніву, є сучасним.
Цілісний перегляд зі стереозвуком
Насолоджуйтеся чистим і об’ємним звучанням потужних стереодинаміків завдяки технології Dolby Atmos® під час перегляду улюблених серіалів і фільмів на HD+ дисплеї з діагоналлю 6,5-дюйма й частотою оновлення 90 Гц.
Тривалий час роботи від батареї
Слухай музику довше, спілкуйся у відеочатах до пізньої ночі, переглядай кілька серій нового серіалу поспіль і займайся багатьма іншими улюбленими справами завдяки батареї з великою ємністю.
Швидкий, чутливий, приголомшливий
Транслюй відео, спілкуйся в чаті, знімай фото та залишайся на зв’язку завдяки вдосконаленому продуктивному процесору MediaTek Helio G85.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 183.45 г г |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 162.7x74.66x8.19 мм |
| Диагональ экрана | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 5 450 ₴









