
Смартфон Motorola Moto G23 8/128GB Dual Sim Matte Charcoal (PAX20009RS)
- Нет в наличии
- Код: PAX20009RS
6 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Створений, щоб приносити задоволення
Завдяки стильному корпусу камери та непомітному бічному сенсору відбитків пальців moto g23 має витончений дизайн, який, без сумніву, є сучасним.
Вдосконалена фотокамера
Завдяки креативним функціям камери повсякденні моменти перетворюються на ефектні зображення – навіть в умовах слабкого освітлення. Роби приголомшливі портрети та знімки великим планом на ходу завдяки системі камер із роздільною здатністю 50 Мп і функцією швидкого фокусування.
Яскрава ніч
Роздивіться більше деталей у темряві. Ваші нічні фото відтворюватимуться з приголомшливою чіткістю завдяки поєднанню кількох кадрів, знятих у різних експозиціях.
Розшир своє бачення
Ширококутний об’єктив із кутом огляду 125° дає змогу охопити більше, ніж бачить око, вміщуючи вчетверо більше зображення порівняно зі стандартним об’єктивом.
Ще ближче
Побач деталі, які не здатен зафіксувати стандартний об’єктив, завдяки спеціальному об’єктиву з функцією Macro Vision, що забезпечує 5-кратне збільшення.
Вдосконалені селфі
Завдяки фронтальній камері з роздільною здатністю 16 Мп ти зможеш миттєво створювати готові до публікації селфі. Роби неймовірні фото під будь-яким кутом.
Двокамерна зйомка
Знімай себе й об’єкт зображення, використовуючи дві камери одночасно, щоб зробити свою реакцію частиною події.
Блискавична підзарядка батареї
Технологія TurboPower забезпечує заряд на години роботи за лічені хвилини. Слухай музику довше, спілкуйся у відеочатах до пізньої ночі, переглядай кілька серій нового серіалу поспіль і займайся багатьма іншими улюбленими справами завдяки батареї з великою ємністю.
Цілісний перегляд зі стереозвуком
Насолоджуйся чистим і повним звучанням потужних стереодинаміків або улюблених навушників завдяки технології Dolby Atmos. Крім того, ти можеш використовувати динаміки Bluetooth. А ще дивись улюблені серіали та фільми на 6,5-дюймовому HD+ дисплеї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 184.3 г г |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 162.7x74.7x8.2 мм |
| Диагональ экрана | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+5+2 Мп |
| Потужність заряджання | 30 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 6 999 ₴







