
Смартфон Apple iPhone 14 Plus 256GB A2886 Red (MQ573RX/A)
- В наличии
- Код: MQ573RX/A
44 099 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ваша фотографія. Ваш шрифт. Ваші віджети. Ваш iPhone.
iOS 16 дозволяє налаштовувати екран блокування новими цікавими способами. Накладіть фотографію на шари, щоб вона стала помітною. Відстежуйте кільця активності. Переглядайте поточні оновлення улюблених програм.
Домашні фільми, схожі на Голлівуд фільми
Кінематографічний режим автоматично переміщує фокус на найважливіший об’єкт у сцені, як це роблять режисери. Тепер ви можете записувати у форматі 4K зі швидкістю 24 кадри в секунду — такою ж частотою кадрів, яку ви бачите у фільмах.
Селфі
Робіть найчіткіші, найяскравіші крупним планом і групові знімки завдяки новій передній камері TrueDepth із автофокусом і більшою діафрагмою.
Блискавично швидко
iPhone 14 має той самий супершвидкісний чіп, що й iPhone 13 Pro.
A15 Bionic із 5-ядерним графічним процесором підтримує всі найновіші функції та робить ігри з насиченою графікою та додатки AR надзвичайно плавними.
Оновлена внутрішня конструкція забезпечує кращу термічну ефективність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Цвет | Красный |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 6 |
| Процессор | Apple A15 Bionic |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 4323 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Lightning |
| Аудіороз'єм | Lightning |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 203 г г |
| Предустановленная ОС | Apple iOS |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.8х78.1х7.8 мм |
| Диагональ экрана | 6.7" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 1+eSIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Материал корпуса | сталь, скло |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 12+12 Мп |
| Потужність заряджання | 27 Вт |
| Підтримка SD-карти | без підтримки SD-карти |
| Разрешение | 2778х1284 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Тип матрицы | Super Retina XDR |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x3.23 ГГц + 4x1.82 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 44 099 ₴






