
Смартфон Tesla EXPLR 9 8/128GB Dual Sim Black
- Нет в наличии
- Код: EXPLR 9 8/128GB
15 184,80 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Проведіть вихідні на свіжому повітрі або розважіться, не турбуючись про зарядку акумулятора, який може працювати до 900 годин у режимі очікування!
Сміливо йдіть будь-куди з акумулятором на 8300 мАг: насолоджуйтесь до 70 годин розмов або прослуховування музики, або до 20 годин перегляду YouTube без підключення телефону до зарядного пристрою! Це означає вихідні в лісі чи чисте задоволення від розваг без прив’язки до зарядного кабелю. Також – батарея в режимі очікування може працювати до місяця з гаком!
Ваш Tesla EXPLR 9 спроектований так, щоб витримувати екстремальні погодні умови, падіння та інші непередбачувані обставини у дорозі. Він працює за зовнішніх температур від -40 до +70 °C, а також пройшов випробування на стійкість до падіння з висоти 1,5 м або занурення в прісну воду на глибину 1,5 м на термін до 30 хвилин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesla |
| Цвет | Черный |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G95 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 8300 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 348 г г |
| Предустановленная ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 175.7 х 84 х 15.5 мм |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Материал корпуса | метал, пластик |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 64+20+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 2460x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 15 184,80 ₴






