
Смартфон Xiaomi Poco M5S 4/64GB Dual Sim Blue
- В наличии
- Код: Poco M5S 4/64GB Blue
6 400 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
64-мегапіксельна камера
Зафіксуйте чудові моменти
64-мегапіксельна камера з високою роздільною здатністю створює захоплюючі дух кристально чисті зображення. Чіткість та кольори додатково покращені передовим алгоритмом на основі штучного інтелекту, що дозволяє вам експериментувати, як ніколи раніше.
6,43-дюймовий AMOLED-дисплей
Кращий у своєму класі AMOLED DotDisplay з високою чіткістю, приголомшливими кольорами та приголомшливою яскравістю забезпечує найкраще візуальне сприйняття.
Подвійні динаміки
Іммерсивний звук
Дизайн із двома динаміками, стереофонічний об’ємний звук дозволяють вам насолоджуватися захоплюючими враженнями під час розваг.
MediaTek Helio G95
Високопродуктивний восьмиядерний процесор
POCO M5s оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G95, який використовує два високопродуктивних ядра Cortex-A76, доповнених потужним графічним процесором Mali-G76 MC4.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G95 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 178.8 г г |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.64х74.5х8.29 мм |
| Диагональ экрана | 6.43" |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 64+8+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2400x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процессора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 6 400 ₴











