
Смартфон ZTE Blade V40 6/128GB Dual Sim Blue
- В наличии
- Код: Blade V40 6/128GB Blue
5 900 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ікона сучасного стилю
Зовнішність смартфона ZTE BLADE V40 відповідає всім критеріям сучасного продукту: тонкий, обтічний, фактурний. Ексклюзивний дизайн представлений у трьох відтінках металік: Twilight Green, Damn Blue, Night Black. Вибирайте той, що радуватиме вас щодня!
Екран Full HD+ 6.67”
На великому екрані 6.67” з роздільною здатністю Full HD+ (2400х1800) ви побачите всі деталі. Кришталева чистота кожного відтінку (95% NTSC1976), вражаючий контраст, плавна динаміка – все це працює на створення якісної картинки під час перегляду контенту та під час геймінгу. Співвідношення сторін 20:9 дозволить якісно відобразити будь-який формат відео. Тонкорамковий концепт зробив акцент на екрані, який займає 92.1% корпусу.
Запас енергії та зарядка
На базі акумулятора 5 000 мАг ви отримуєте об’ємний запас енергії, який витрачатиметься ZTE BLADE V40 довго: 92 години прослуховування музики, 38 годин дзвінків, 16 годин перегляду відео або 12 годин геймінгу. При цьому відновити витрачену енергію дуже легко: із зарядним пристроєм 22.5W ви зробите це швидко. Не зазнавайте незручностей протягом дня, будьте на зв’язку будь-якої миті.
Камера формату 3-в-1
Отримати якісні знімки допоможе камера просунутого рівня, що поєднує 3 об’єктиви. Основна має роздільну здатність 48 Мп, чудово передає кольори та деталі. Вона доповнена датчиком глибини та макрокамерою. Кожен кадр буде таким, як ви задумали: чітким, яскравим, емоційним. Відео зі стабілізацією приємно дивитися – ніякої тряски, легко стежити за головним об’єктом.
Прокачування оперативної пам’яті до 10 ГБ
Оперативна пам’ять обсягом 6 ГБ розширюється до 10 ГБ, беручи ресурси вбудованого сховища. Ідеальний спосіб зробити мобільний телефон ZTE BLADE V40 максимально швидким із мінімальним залученням ресурсів. Багатозадачність, що не перевантажує девайс.
Розумна операційна система
Завдяки оболонці MyOS ви отримуєте зручну персоналізовану під себе операційну систему. Комфортна інтуїтивно зрозуміла навігація значно спрощує взаємодію зі смартфоном. А базові функції типу нотаток, будильника, вибору теми спростять безліч побутових завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc Tiger T618 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | немає даних г |
| Предустановленная ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.8x77.2x8.7 мм |
| Диагональ экрана | 6.67" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 48+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 22.5 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2400x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 5 900 ₴










