
Смартфон Samsung Galaxy M13 SM-M135 4/64GB Dual Sim Light Blue (SM-M135FLBDSEK)
- Нет в наличии
- Код: SM-M135FLBDSEK
6 555 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскраве враження від перегляду з дуже плавним скролінгом
Додайте на екран більше деталей за допомогою моделі Galaxy M13 діагоналлю 6.6 дюйми, щоб бачити, що раніше було недоступно. Завдяки технології Full HD+ ваш звичайний контент виглядає ще краще – чітко, яскраво та докладно.
Позначте більше моментів за допомогою потрійної камери
Знімайте пам’ятні моменти з високою деталізацією за допомогою основної камери з роздільною здатністю 50 Мп. Розширіть кут огляду за допомогою надширококутної камери. Змініть параметри фокусування за допомогою глибини камери.
Повноцінне зображення із ширококутною камерою
Подібно до людського зору, надширококутна камера з роздільною здатністю 5 Мп «дивиться» на навколишній світ з кутом огляду 123°, надаючи перспективи всім вашим знімкам.
Фокусуйте на передньому плані за допомогою камери глибини
2-мегапіксельна камера глибини дозволяє коригувати глибину сцени на фотографіях. Простим дотиком можна легко налаштувати рівень розмитості фону об’єкта для створення високоякісних фото, які дійсно будуть вигідно виділятися.
Фронтальна камера для селфі
Матриця 8 Мп фронтальної камери Galaxy M13 дозволять вам знімати чудові селфі, на яких ви будете вигідно виглядати на тлі навколишнього оточення.
Заряд для активного способу життя
Встигайте зробити за день більше завдяки батареї, з якою вам не доведеться зменшувати темп. Місткість 5000 мАг дає можливість вдаватися до улюблених занять годинами.
Багато пам’яті та місць для іншої інформації
Завдяки внутрішній пам’яті для фотографій та відео, а також підтримці картки microSD ємністю до 1 ТБ, ви отримаєте багато місця для зберігання дорогоцінних моментів з вашого життя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Samsung Exynos 850 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 192 г г |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.4х76.9х8.4 мм |
| Диагональ экрана | 6.6" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+5+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2408x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матрицы | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 6 555 ₴








