
Смартфон Samsung Galaxy A34 SM-A346E 8/256GB Dual Sim Black (SM-A346EZKESEK)
- Нет в наличии
- Код: SM-A346EZKESEK
16 710 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Приголомшливий AMOLED екран та надплавний перегляд
Насолоджуйтесь чіткою картинкою та соковитими фарбами, які дарує 6,6-дюймовий Super AMOLED екран Galaxy A34. Він має тонкі рамки та FHD+ роздільну здатність, що забезпечує відмінний огляд для перегляду відео, веб-сторінок, ігор та роботи з кількома програмами одночасно. А соковиті кольори Super AMOLED матриці разом із високою частотою оновлення в 120 Гц дозволяють відчути неперевершену плавність із глибокою деталізацією, високою контрастністю та зображенням без розмиття. Він відмінно підходить для ігор, відео, перегляду веб-сторінок та багато іншого.
Енергія на весь день
Встигайте більше протягом дня завдяки акумулятору ємністю 5000 мАг (типовій), що дозволяє спокійно спілкуватися, грати або слухати музику, не заощаджуючи заряд батареї. А за допомогою супершвидкої зарядки на 25 Вт ви зможете швидко оживити свій Galaxy A34 і значно скоротити час підзарядки, щоб скоріше повернутися до своїх справ.
Відмінна продуктивність
Дивіться відео, грайте в ігри або спілкуйтеся онлайн із усім можливим комфортом. Мобільний процесор MediaTek Dimensity 1080 та 6/8 Гб оперативної пам’яті забезпечують Galaxy A34 стабільну продуктивність та багатозадачність. Тому ви можете робити більше, насолоджуючись високою швидкістю роботи для всіх програм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Dimensity 1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 199 г г |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.3x78.1x8.2 мм |
| Диагональ экрана | 6.6" |
| Захист від пилу і вологи | IP67 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 48+8+5 Мп |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2340x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x2.6 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 16 710 ₴









