
Смартфон Tecno Pova Neo-2 (LG6n) 6/128GB Dual Sim Uranolith Grey (4895180789090)
- Нет в наличии
- Код: 4895180789090
6 210 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
4G: швидке з’єднання
Завдяки 4G ви завжди будете серед перших, хто дізнається про останні новини. Використання 4G дозволяє значно прискорити завантаження соціальних мереж та відео: розважайтеся, а не витрачайте час на очікування!
6.82-дюймовий екран з частотою оновлення 90 Гц
У конструкції POVA 2 використовується безпрецедентний 6,82-дюймовий екран, який дозволяє бачити ще більше. Завдяки ідеальному співвідношенню екрана до площі передньої поверхні та високої роздільної здатності, світ, який ви досліджуєте, стане набагато більшим і прекраснішим.
Екран 6.82" HD+ з частотою оновлення 90 Гц
Значно покращений ігровий процес. Підвищена плавність, реалістичність та деталізація графіки.
Акумулятор ємністю 7000 мА*год
Великий акумулятор на 7000 мА*год із інтелектуальною технологією енергозбереження завжди задовольнить ваші щоденні потреби. Використовуйте смартфон ще довше між зарядками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 7000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | немає даних г |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 170.86х77.79х9.63 мм |
| Диагональ экрана | 6.82" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 16+2 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1640х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 6 210 ₴







