
Смартфон Realme 10 4G 4/128GB (RMX3630) Dual Sim Rush Black
- В наличии
8 499 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужність у компактному корпусі
Ультратонкий корпус завтовшки 7.95 мм забезпечує максимальний комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій.
Привід зробити яскраву нічну фотосесію
Зробіть чудові нічні фотографії за допомогою технології ProLight Imaging та алгоритму Flash Night View.
Селфі-камера
16 Мп фронтальна камера відтворює реалістичні кольори та чіткі деталі за допомогою оновленого алгоритму Clear Fusion, гарантуючи, що кожного разу ваше селфі буде чарівним.
Гучніше звук — більше задоволення
Хочете голосно? Ще голосніше? Дозвольте звуку оточити вас з усіх боків за допомогою 200% Hi-Res динаміка UltraBoom.
Довга автономна робота
Потужний акумулятор ємністю 5000 мА*год. забезпечує 688 годин роботи в режимі очікування. А якщо ви виявите, що акумулятор виснажений, просто увімкніть режим супер енергоощадження, який дасть вам більше ніж 2 годин прослуховування музики із залишком наснаги акумулятора всього в 5%. Зарядний пристрій SUPERVOOC, потужністю 33 Вт, полегшує життя, наснажуючи пристрій на 50% всього за 28 хвилин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | немає |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 178 г г |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 159.9x73.3x8 мм |
| Диагональ экрана | 6.4" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2400x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.6 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 8 499 ₴




