
Смартфон ZTE Blade A31 Plus 1/32GB Dual Sim Blue
- Нет в наличии
2 383 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ZTE BLADE: продуктивний та практичний
Смартфон ZTE BLADE A31 PLUS з 6-дюймовим IPS дисплеєм забезпечує ефект занурення в контент та дозволяє насолоджуватися улюбленими іграми та інтернет-серфінгом. Основна камера 8 Мп FF (інтерполяція від 5 Мп) знімає чудові фото за будь-яких умов. Батарея 3000 мАч з інтелектуальним енергозбереженням дозволяє вільно користуватися смартфоном весь день і не думати про підзарядку.
Яскраве зображення на великому екрані
Смартфон ZTE BLADE A31 PLUS отримав 6-дюймовий дисплей IPS, зображення на якому відтворюється з високою деталізацією і точною кольоропередачею. Завдяки оптимальному співвідношенню сторін вам гарантований комфорт під час перегляду відео, під час динамічної гри або спілкування у соцмережах.
Ідеальні фото
Основна камера 8 Мп FF (інтерполяція від 5 Мп) отримує яскраві та чіткі фото у різних умовах. Камера чудово справляється з панорамними та груповими знімками, поміщаючи у кадрі більше об'єктів та деталей.
Яскраві селфі - знімки
Фронтальна камера 5 Мп FF (інтерполяція від 2 Мп) забезпечує отримання чудових селфі, які підкреслюють вашу природну красу та привабливість на кожному знімку. Діліться чудовими селфі з друзями та близькими.
Висока продуктивність
Потужний 8-ядерний процесор із частотою до 1.6 ГГц відповідає за плавну та злагоджену роботу всіх додатків та програм. Дивіться потокове відео, грайте в улюблені ігри та користуйтеся смартфоном у режимі багатозадачності – все працює чітко та плавно.
Багато годин без підзарядки
Батарея 3000 мАч з інтелектуальним режимом енергозбереження оцінює користувальницький досвід та забезпечує оптимальну витрату заряду для збільшення часу автономної роботи ZTE BLADE A31 PLUS. Смартфон є ідеальним для повсякденного використання, адже вам не доведеться думати про підзарядку протягом дня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Spreadtrum SC9863A |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 3000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Вес | 166 г г |
| Предустановленная ОС | Android 11.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 159.2х77.5х9.6 мм |
| Диагональ экрана | 6" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 1 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 8 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 960х480 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
- Цена: 2 383 ₴










