
Планшетний ПК Chuwi HiPad Pro 8/128GB Dual Sim Silver (CWI526-PRO-KB/CW-102788) з клавіатурою
- В наличии
- Код: CWI526-PRO-KB/CW-102788
13 550 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
10,8-дюймовий повноекранний IPS-екран з роздільною здатністю 2560 x 1600 і роздільною здатністю 2,5k з надвисоким співвідношенням площі екрану до корпусу більше 90% і широким кутом огляду 16:10 забезпечує надяскраві та чіткі зображення та відео, контенту, бізнес, ігри чи розваги і т. д. А завдяки функції 10-точкового торкання HiPad Pro простіше в експлуатації та використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHuwi |
| Цвет | Серебристый |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G95 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7000 mAh |
| Вес | 455 г г |
| Встроенная память | 128 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android 11.0 |
| Діагональ екрана | 10.8" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 2560 x 1600 |
| Розмір (ВхШхГ) | 242.6x155.34x7.49 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 2,05 ГГц |
- Цена: 13 550 ₴







