
Смартфон Nokia C22 3/64GB Dual Sim Sand
- Нет в наличии
- Код: Nokia С22 3/64GB Sand
3 775 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ретельно протестований на довговічність
Завдяки цілісному корпусу, загартованому склу дисплея та ступеню захисту IP52 він краще захищений від падінь, пилу та розлитої рідини.
Android 13 (версія Go)
Все, що вам потрібно, та нічого зайвого. Завдяки модернізованій ОС із меншою кількістю шкідливих програм ваш простір для зберігання даних та тарифний план мобільного інтернету буде збільшено.
Живи більше та плати менше
Не плануйте вихідні з розрахунку на акумулятор – Nokia C22 може працювати без підзарядки до 3 днів. Це все завдяки великій ємності акумулятора та новітнім функціям економії заряду акумулятора, таким як сплячий режим програм та економія заряду акумулятора HMD.
Створений, щоб витримати день,
Nokia C22 може похвалитися сучасною естетикою, але в його дизайні є щось більше, ніж здається на перший погляд. Між міцною задньою панеллю з полікарбонату та передньою панеллю із загартованого 2.5D-скла знаходиться жорсткий внутрішній металевий корпус. У сукупності вони забезпечують підвищену стійкість до падінь та клас захисту IP52 від пилу та бризок.
Захоплення весь день
Чудові кадри починаються з камери, але це ще не все. Індивідуальні алгоритми обробки зображень забезпечують потужні режими "Нічний режим" та "Портрет" як для подвійної задньої камери 13 Мп, так і для селфі-камери 8 Мп. Результати? Чіткі знімки при слабкому освітленні та красиві портрети вдень та вночі, спереду або ззаду. Крім того, вони будуть чудово виглядати на 6.517-дюймовому дисплеї HD+.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Бежевый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 190 г г |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.6х75.9х8.55 мм |
| Диагональ экрана | 6.517" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 3 775 ₴


