
Смартфон Samsung Galaxy A24 SM-A245 6/128GB Dual Sim Dark Red (SM-A245FDRVSEK)
- Нет в наличии
- Код: SM-A245FDRVSEK
8 955 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Samsung Galaxy A24 – це потужний телефон середнього класу, що пропонує широкі можливості для виконання різноманітних завдань. Завдяки потужному процесору та швидкої оперативної пам’яті цей телефон відмінно працює з багатьма програмами одночасно, а також забезпечує швидкий запуск ігор та програм.
Екран
Samsung Galaxy A24 оснащений великим та яскравим екраном з високою роздільною здатністю, що дозволяє насолоджуватися якісним візуальним досвідом під час перегляду фотографій, відео та ігор. Телефон має необхідні налаштування для підбору зручної яскравості та контрастності.
Камера
Samsung Galaxy A24 вражає своїми можливостями: головна камера дозволяє знімати фотографії високої якості, а передня камера допомагає зробити чудові селфі. Телефон має режими зйомки для зйомки портретів, нічних сцен, макро та багато іншого.
Операційна система Android 13 забезпечує роботу Samsung Galaxy A24, інтегрується з усіма необхідними сервісами Google, такими як Gmail, YouTube та Google Maps, а також підтримує різні програми з магазину Google Play. Все це робить Samsung Galaxy A24 гарним вибором для користувачів, які шукають потужний функціональний телефон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Бордовый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 195 г г |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 162.1x77.6x8.3 мм |
| Диагональ экрана | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+5+2 Мп |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2340x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 8 955 ₴









