
Смартфон Nokia G22 4/128GB Dual Sim Blue
- Нет в наличии
- Код: Nokia G22 4/128GB DS Blue
5 795 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужна батарея тримає заряд три дні
Життя не стоїть на місці, і багато може статися всього за три дні. На щастя, батарея Nokia G22 тримає заряд до трьох днів – забудьте про підзарядку та користуйтеся смартфоном без обмежень. Передбачена підтримка заряджання 20 Вт – ви можете швидко зарядити смартфон за потреби.
Потрійна камера 50 МП та технології ШІ для обробки зображень
Для відмінних знімків наразі не потрібні спеціальні навички. Потрійна основна камера 50 Мп із сенсором глибини та сенсором для макрозйомки автоматично робить якісні фотографії. Передові технології обробки зображень допомагають отримати яскраві знімки навіть при тьмяному світлі.
Великий екран із високою частотою оновлення
Nokia G22 має екран із збільшеною діагоналлю 6.52”. Показуйте свої короткометражки друзям або дивіться кіно, зручно розташувавшись під ковдрою. Екран із частотою оновлення 90 Гц дає високу плавність відображення контенту під час перегляду фотографій та спілкування в соцмережах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5050 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 195.23 г г |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165 x 76.19 x 8.48 мм |
| Диагональ экрана | 6.52" |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 20 Вт |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Разрешение | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 5 795 ₴




