
Смартфон Samsung Galaxy A04 SM-A045 4/64GB Dual Sim Green (SM-A045FZGGSEK)
- Нет в наличии
- Код: SM-A045FZGGSEK
4 775 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Samsung Galaxy A04 призначений для тих, хто завжди рухається, обладнаний потужним акумулятором на 5000 мА·год.
Неперевершений 6.5-дюймовий дисплей PLS пропонує захопливі враження, ідеально підходить для ігор, перегляду відео, багатозадачності — дійсно даючи вам жити своїм життям у дорозі, не гаючи ані хвилини.
Енергія на цілий день
Незалежно від того, чи дивитеся ви фільми, чи спілкуєтеся з друзями через відеочат — вам потрібен телефон, який зможе підтримати ритм вашого життя. Акумулятор ємністю 5000 мА·год, яким обладнано Galaxy A04, дає з комфортом робити улюблені справи
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 192 г г |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.4х76.3х9.1 мм |
| Диагональ экрана | 6.5" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матрицы | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 4 775 ₴









