
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 HV320 1TB Slim Blue
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: AHV320-1TU31-CBL
2 499 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зовнішній жорсткий диск HV320 від ADATA c датчиками ударів і захистом даних за технологією E2E (End-to-End).
ДУЖЕ ТОНКИЙ
Переносити великі масиви даних стало неймовірно просто. Пристрій HV320 товщиною всього 10,7 мм і ємністю 1 ТБ легко поміщається в задній кишені.
ПРИВАБЛИВЕ ОФОРМЛЕННЯ
Передня кришка HV320 має стильне матове покриття, приємне на вигляд і на дотик. У поєднанні з елегантною глянцевою рамкою жорсткий диск виглядає дуже привабливо.
ДОСТАТНЯ ЄМНІСТЬ ПАМ'ЯТІ
В епоху відеозаписів 4K та інших матеріалів високої роздільної здатності з великою кількістю гігабайт вам більше не доведеться зменшувати їх розмір. Модель HV320 має пам'ять ємністю 1 ТБ.
ДАТЧИКИ УДАРІВ
При падінні або ударах жорсткого диска можуть виникнути помилки і пошкоджені сектори. Модель HV320 оснащена датчиками ударів, які сповіщають користувача про наявність ударів або тряски за допомогою червоної лампочки індикатора.
БЕЗПЕКА ДАНИХ ЗАВДЯКИ ШИФРУВАННЮ НА ОСНОВІ АЛГОРИТМУ AES
Шифрування на основі алгоритму AES з довжиною ключа 256 біт забезпечує захист даних паролем і зберігає їх від сторонніх очей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Вид | Внешний |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 180 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Синій |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | HV 320 |
| Размер | 125.7 x 80.5 x 10.7 мм |
| Совместимость с брендом | Компактний та стильний |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Цена: 2 499 ₴







