
Портативна колонка HOCO HC4 Bella sports BT speaker Red
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 6931474742100
569,39 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна колонка Hoco HC4 виготовлена з високоякісного ABS-пластику, покритого спеціальною тканинним матеріалом, який забезпечує тривале використання пристрою.
Колонка оснащена двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, які разом створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання. Дана модель колонки має захист від вологи та пилу за стандартом IPX5, тому погана погода не стане причиною поломки.
З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між повинна становити не більше 10 метрів). Проте колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого гаджета.
Колонка Hoco HC4 відрізняється від інших своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою у подорожі, походи та завжди насолоджуватися якісною музикою.
Місткість акумулятора колонки складає 1500 mAh, цього вистачає до 3 годин безперервної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Интерфейс | Bluetooth V5.0, USB, FM, AUX, microSD |
| Габарити | 200 x 88 x 81 мм |
| Питание | 11692 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | HC4 Bella sports |
| Мощность | 5 Вт Вт |
| Радиус действия | до 10 м |
| Тип | 269711 |
| Цвет | 7070 |
| Час заряджання | 2 год |
| Время работы | 3 години |
- Цена: 569,39 ₴




