
Смартфон Motorola Moto G85 8/256GB Cobalt Blue (PB2A0044RS)
- В наличии
- Код: PB2A0044RS
10 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Доповніть свій стиль Moto G85
Це перший телефон moto g з ефектним дизайном і безмежним екраном. Насолоджуйтеся вигнутим дисплеєм Corning Gorilla Glass, що бездоганно поєднується із задньою панеллю з преміальним оздобленням.
Зануртесь в розваги
Переглядайте улюблений контент в кінематографічному стандарті на безмежному FHD+ pOLED дисплеї із діагоналлю 6,67 дюйма та частотою оновлення 120 Гц. Насолоджуйтесь приголомшливо якісним звучанням з Dolby Atmos.
Чіткі та яскраві знімки вдень і вночі
Отримуйте бездоганні фото навіть за низької освітленості за допомогою вдосконаленої камери 50 МП з потужним сенсором Sony - LYTIA 600 і технологією Quad Pixel.
Охоплюйте ширше або роздивляйся ближче
Вміщуйте в 4 рази більше простору з ультра-широким об’єктивом або роздивляйтеся найдрібніші деталі з Macro Vision.
Селфі з високою роздільною здатністю
Знімайте вражаючи селфі на 32-мегапіксельну фронтальну камеру Quad Pixel.
Безпека на кінчиках пальців
Швидко розблоковуйте телефон за сканером відбитків пальців на дисплеї.
Безперервна робота
Батарея місткістю 5000 мА·год забезпечує роботу пристрою протягом 34 годин. А зарядний пристрій TurboPower 30 Вт відновить заряд за лічені хвилини.
Надзвичайна продуктивність
Процесор Snapdragon та оперативна пам’ять об’ємом 8 ГБ і 256 ГБ внутрішньої пам’яті задовольнять сучасні потреби в продуктивності. За потреби ви можете скористатися функцією «Збільшення RAM», яка автоматично додає до 24 ГБ оперативної пам’яті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 173 г г |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.91x73.06x7.59 мм |
| Диагональ экрана | 6.67" |
| Захист від пилу і вологи | IPX4 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Мощность зарядки | 30 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серия | Motorola Moto G85 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матрицы | P-OLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x2.3 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 10 999 ₴











