
Смартфон Motorola Moto G04s 4/128GB Satin Blue (PB360042UA)
- В наличии
- Код: PB360042UA
3 999 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Motorola: легке вирішення будь-яких завдань
Смартфон Motorola G04s, оснащений камерою 50 Мп з вбудованими режимами та функціями, чудово справляється з фотозйомкою з будь-якого ракурсу та за будь-якого освітлення. 6.56-дюймовий HD+ дисплей із частотою оновлення 90 Гц та динаміки з підтримкою Dolby Atmos повністю занурюють у перегляд. Функція RAM розширює ОЗУ за рахунок вбудованої пам’яті для більш стабільної та плавної роботи. Акумулятор на 5000 мА*год та швидке заряджання потужністю 15 Вт не залишать без заряду протягом дня.
Безмежний дисплей із яскравим зображенням
6.56-дюймовий HD+ дисплей пропонує чудову точність передачі кольорів та деталей. Частота оновлення 90 Гц робить плавним та м’яким скролінг та забезпечує реалістичність будь-якій динамічній сцені. Технологія багатовимірного звучання Dolby Atmos створює максимальну імерсію контенту та геймінгу.
Чудові фото одним натисканням
Сучасна продуктивна камера 50 Мп з алгоритмами на ШІ дозволяє отримувати чудові фотографії, зняті здалеку та поблизу. Функція автоматичного покращення робить знімки чіткими та яскравими за будь-якого освітлення. Selfie камера 5 Мп підкреслює вашу природну привабливість і створює селфі, які відразу готові до публікації.
Лідер у продуктивності
Потужний 8-ядерний процесор UNISOC T606 гарантує стабільну та злагоджену роботу системи без підгальмовування: всі програми та додатки працюють чітко та швидко, і ви можете грати у будь-які ігри на високих налаштуваннях.
По-справжньому марафонська витривалість
Батарея ємністю 5000 мА*год + інтелектуальна енергозберігаюча технологія забезпечують до 40 годин автономної роботи смартфона. Підтримка швидкого заряджання потужністю 15 Вт допоможе підзарядитися прямо перед виходом з дому.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 178.8 г г |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.49x74.53x7.99 мм |
| Диагональ экрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | IPX2 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 50 Мп |
| Мощность зарядки | 15 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1612х720 |
| Серия | Motorola Moto G04s |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.6 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 3 999 ₴











