
Смартфон Tecno Spark 30 (KL6) 8/128GB Stellar Shadow (4894947047862)
- В наличии
- Код: 4894947047862
6 599 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфон TECNO SPARK 30 виконаний у незвичайному дизайні, вставка з крижаною текстурою в області блоку камер додає яскравого акценту. Є захист від пилу та бризок за стандартом IP64.
Дисплей та звук
Дисплей діагоналлю 6.78 дюйма виводить зображення з роздільною здатністю Full HD+, частота оновлення складає 90 Гц. Сенсор відрізняється покращеним розпізнаванням дотиків мокрими пальцями. Пікова яскравість екрану досягає 800 нит, дисплей використовує технології захисту зору, що підтверджено сертифікатом TUV Rheinland.
Стереодинаміки підтримують технологію Dolby Atmos. Аудіосистема відтворює звук зі збільшеною до 300% гучністю.
Продуктивність та автономність
Чіп MediaTek Helio G91 доповнено 8 ГБ оперативної пам’яті з можливістю розширення до 16 ГБ у налаштуваннях. Смартфон добре підійде для геймінгу, обробки фотографій у редакторах та інших повсякденних завдань.
Батарея 5000 мА*год дозволяє користуватися пристроєм цілий день. Ресурс акумулятора – понад 1000 циклів заряду.
Камери
Основна 64 Мп камера з кільцевим спалахом робить якісні знімки при слабкому освітленні. Фронтальний модуль з роздільною здатністю 13 Мп також вміє знімати зі спалахом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G91 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 194 г г |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168x76.4x7.7 мм |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 64 Мп |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Серия | Tecno Spark 30 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 6 599 ₴


