
Смартфон Tecno Spark 30 Pro (KL7) 8/128GB Obsidian Edge
- В наличии
- Код: 4894947047435
7 499 ₴
+380 (73) 448-84-34
Lifeвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смартфон Tecno Spark 30 Pro оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G100. Модель працює на Android 14.
AMOLED-екран діагоналлю 6,78 дюйма Має роздільну здатність 2436x1080 пікселів, характеризується високою яскравістю і точністю передачі кольорів. Частота оновлення 120 Гц гарантує плавність прокручування сторінок та відображення будь-якого динамічного контенту.
Підтримка HDR
Розширений динамічний діапазон, покращує кольоропередачу та деталізацію. Основна камера подвійна: 108/0,08 Мп, вона оснащена цифровим зумом 10х для наближення віддалених об'єктів та четверним спалахом. За допомогою фронтальної камери на 13 Мп можна робити селфі, спілкуватись по відеозв'язку, брати участь у відеоконференціях. Передбачено подвійний спалах з можливістю регулювання світлової температури.
Корпус смартфона виконаний із пластику за стандартом IP54 — йому не страшні пил та краплі дощу.
Автономну роботу до 18 години в режимі розмови забезпечує акумулятор ємністю 5000 мА*год.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G100 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | немає даних г |
| Предустановленная ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.6x77x7.4 мм |
| Диагональ экрана | 6.78" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 108 Мп |
| Мощность зарядки | 33 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2436х1080 |
| Серия | Tecno Spark 30 Pro |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x2.2 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
- Цена: 7 499 ₴











